• Join over 1.2 million students every month
  • Accelerate your learning by 29%
  • Unlimited access for just £4.99 per month

Het is een bedrijf (moreel) toegestaan om binnen het wettelijk kader onbeperkte toegang tot de gegevens van de consument te krijgen voor het gebruik van loyaliteitsprogramma's.

Page
  1. 1
    1
  2. 2
    2
  • Essay length: 752 words
  • Submitted: 21/05/2012
Share this essay:
International Baccalaureate Languages

This essay hasn't yet been marked by one of our teachers

You can view all our essays on Languages that have been Marked by Teachers


The first 200 words of this essay...

Klanteninformatie veilig?

De stelling van deze week is; Het is een bedrijf (moreel) toegestaan om binnen het wettelijk kader onbeperkte toegang tot de gegevens van de consument te krijgen voor het gebruik van loyaliteitsprogramma's.

Mijn rol in deze stelling is de consument. Consumenten spelen een belangrijke rol in de loyaliteitsprogramma's van bedrijven. Zij zijn namelijk de doelgroep waar de bedrijven 'customer loyalty' proberen te creëren. Consumenten vinden dit doorgaans fijn omdat ze kunnen profiteren van de voordelen van de loyaliteitsprogramma's. Maar toch is hier een risico aan verbonden; Wat als de vertrouwelijke informatie van de consumenten wordt misbruikt als deze in verkeerde handen valt?

Bedrijven die loyaliteitsprogramma's gebruiken zijn vooral klantgeoriënteerde ondernemingen in branches waar de consumenten regelmatig producten kopen en het voor bedrijven moeilijk is hun producten te onderscheiden met het productassortiment. De verplichting van deze loyaliteitsprogramma's is dat de consument vertrouwelijke informatie moet afstaan aan de ondernemingen. De onderneming gebruiken deze informatie om de voorkeuren van de klanten af te stemmen op hun productassortiment.

Consumenten vinden de baten van de loyaliteitsprogramma's hoger dan de lasten. Zij gaan ervan uit dat de informatie die zij verstrekken niet wordt misbruikt en willen hiervoor hun voordelen van de

Read more
The above preview is unformatted text

Found what you're looking for?

  • Start learning 29% faster today
  • Over 150,000 essays available
  • Just £4.99 a month

How can Marked by Teachers help you?

  • "
    The service provided is excellent, very fast and quick.
    "
    Salma Ahmed. Law and English. GCSE Student.
  • "
    I have used the site to find relevant essay questions for my senior students in Modern History to complete. As well as provided some essay samples to demonstrate the stucture of an historical essay.
    "
    Yvette Agars. Senior History Teacher. Saint John's College. Whyalla S.A.

Marked by a teacher

This essay has been marked by one of our great teachers. You can read the full teachers notes when you download the essay.

Peer reviewed

This essay has been reviewed by one of our specialist student essay reviewing squad. Read the full review on the essay page.

Peer reviewed

This essay has been reviewed by one of our specialist student essay reviewing squad. Read the full review under the essay preview on this page.